Voorzitter:

Annemie Vantournhout - annemie.vantournhout@skynet.be

Penningmeester - ondervoorzitter:

Laure Dekeerle - lauredekeerle@myonline.be

Secretariaat - PR:

Marleen Deforche - mdeforche@gmail.com
 

Hulpstoffen:

Siegfried Houthoofd - siegfried.houthoofd@gmail.com

Zaden:

Danny Reynaert - dannyreynaert@telenet.be

Yoga:

Simonne Lapeire - simlapeire@gmail.com

Boekhouding:

Evelien Huyghe - eveline.8800@gmail.com

Redactie Nieuwsbrief:

Eddy Mahieu - eddy_mahieu@skynet.be                    

Sabine Leyn - leyn_sabine@hotmail.com                    

 

Rekeningnummer Velt Roeselare:

             IBAN BE89 9792 5497 2585

 

E-postadres Velt Roeselare:

             info.roeselare@velt.be

 

Webpagina Velt Roeselare:

             

             http://veltroeselare.simplesite.com

 

VELT-Roeselare is één van de vele afdelingen van VELT-Nationaal.

 

             http://www.velt.nu  

 

Lid worden van VELT-Roeselare?

Schrijf dan 30€ over op reknr. BE89 9792 5497 2585

U en uw familie zijn dan lid gedurende één jaar.